MENS NATIONAL SINGLES K/O

Round 1Round 2Round 31/4 Final1/2 FinalFinal


 
D. Murray
10 November 19 18.15

21 November 19 18.15


 


 


 
M. G. Mennie
7 November 19 19.00
D. G. Leslie


 
G. McDonald
10 November 19 18.15
J. S. Robertson


 


 
K.A. Craigen
10 November 19 18.15
S. Angus

21 November 19 18.15


 


 
Jak. Miller
10 November 19 18.15
S. J. Buchanan


 


 
K. Edment
10 November 19 18.15

21 November 19 18.15


 
C. Work
7 November 19 19.00
D. Farquharson


 
C. Whitley
10 November 19 18.15
M Cardno


 


 
J. W. McPherson
10 November 19 18.15
G. Muir

21 November 19 18.15


 
K.M. Pirie
7 November 19 19.00
S. Thomson

10 November 19 18.15
G. J. Forbes


 


 
J. Thain
10 November 19 20.15

21 November 19 18.15


 


 
P. A. Reid
7 November 19 19.00
G. E. Brown


 
D. Nicolson
10 November 19 20.15
G.W. Milne


 


 
G. Florence
10 November 19 20.15
A. Gauld


 


 
A. G. Innes
7 November 19 19.00
S. Runcie

10 November 19 20.15
K. Ward


 


 
A. Thomson
10 November 19 20.15

21 November 19 18.15


 
M. Stephen
7 November 19 19.00
J. Miller


 
G. Clark
10 November 19 20.15
Z. Morrison


 


 
D. Thomson
10 November 19 20.15
D. P. Keith

21 November 19 18.15


 
E. Gallan
7 November 19 19.00
S. Craigen

10 November 19 20.15
N. Anderson


 

Fixtures

7 November 19
19.00M. G. Mennie - D. G. Leslie Rink 1 Round 1
19.00C. Work - D. Farquharson Rink 2 Round 1
19.00K.M. Pirie - S. Thomson Rink 3 Round 1
19.00P. A. Reid - G. E. Brown Rink 4 Round 1
19.00A. G. Innes - S. Runcie Rink 5 Round 1
19.00M. Stephen - J. Miller Rink 6 Round 1
19.00E. Gallan - S. Craigen Rink 7 Round 1
10 November 19
18.15K.A. Craigen - S. Angus Rink 3 Round 2
18.15C. Whitley - M Cardno Rink 6 Round 2
18.15D. Murray - Rink 1 Round 2
18.15G. McDonald - J. S. Robertson Rink 2 Round 2
18.15Jak. Miller - S. J. Buchanan Rink 4 Round 2
18.15K. Edment - Rink 5 Round 2
18.15J. W. McPherson - G. Muir Rink 7 Round 2
18.15 - G. J. Forbes Rink 8 Round 2
20.15A. Thomson - Rink 5 Round 2
20.15 - N. Anderson Rink 8 Round 2
20.15G. Florence - A. Gauld Rink 3 Round 2
20.15G. Clark - Z. Morrison Rink 6 Round 2
20.15D. Thomson - D. P. Keith Rink 7 Round 2
20.15J. Thain - Rink 1 Round 2
20.15D. Nicolson - G.W. Milne Rink 2 Round 2
20.15 - K. Ward Rink 4 Round 2
21 November 19
18.15 - Round 3
18.15 - Round 3
18.15 - Round 3
18.15 - Round 3
18.15 - Round 3
18.15 - Round 3
18.15 - Round 3

Results

Results